АКТУАЛЬНО. Голова будівельної компанії «УкрБуд» Максим Микитась в День Перемоги відвідав ветеранів Чернігова та подарував героям подарунки.
Один з ветеранів – Советов Михайло Васильович за два роки святкуватиме столітній ювілей.
Він народився 21 листопада 1918 року, закінчив Борисоглібське льотне училище, всю війну провів у прифронтовій зоні, де навчав літати молодих льотчиків.
У 1948 році закінчив Грозненське Вище льотне училище, після чого воював у Китаї. Нагороджений орденом Червоної зірки та орденом Заслуги перед вітчизною.
Михайло Советов стояв біля витоків утворення Чернігівського льотного училища.
Оліферовська Катерина Пилипівна, народилася 21 листопада 1925 року. У неповні 16 років стала зв'язковою між підпіллям Чернігова і партизанським об'єднанням «За Батьківщину».
23 вересня 1943 року в день визволення Чернігова потрапила під обстріл, була поранена, залишилася без руки. Виховала двох синів і трьох онуків.
- Сьогодні в цей святковий день я хотів би подякувати Вам за Вашу мужність, честь, доблесть та героїзм у роки війни. Ви подарували усім нам, майбутнім поколінням, можливість мирно жити на своїй землі, - звернувся до ветеранів Максим Микитась.
– Ваш приклад героїзму та стійкості відродився у новому поколінні українців, які сьогодні воюють проти агресора на сході країни. Здоров’я вам, низький уклін та багато років життя, - додав Максим Вікторович.
Ветерани подякували Максимові Микитасю за привітання, подарунки та увагу до них.
– Особливо приємно, що нас не забувають. Бо з кожним роком нас, ветеранів, на жаль, стає все менше. І увага, яку до нас виявляють є особливо цінною. Дякую вам, що трудитесь на благо народу та ветеранів, - розповів Михайло Советов.
- Я дуже задоволена, що мене привітали з Днем Перемоги. В останні роки уваги до нас значно менше, тому мені особливо приємно отримати сьогодні подарунки, - пояснила Катерина Олефіровська.
Максим Микитась привітав зі святом й інших ветеранів Чернігівщини. Так, голова компанії «УкрБуд» взяв участь в урочистому покладанні квітів до обеліску пам’яті загиблим у роки Другої світової у селі Сибереж Ріпкинського району, після чого особисто привітав сиберізьких ветеранів зі святом та випив з ними «фронтові» 100 грам.