Перший місяць медреформи. Скільки заробили чернігівські лікарні?

Медичні заклади Чернігова та області, які підписали угоди з Національною службою здоров’я з 1 квітня отримують не субвенції з бюджету, а гроші відповідно до наданих пацієнтам послуг.

Найбільше з початку місяця заробила Чернігівська обласна лікарня – 13,9 млн гривень. На другому місці – обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка допомога) – 11,8 млн гривень.

Більше 6 мільйонів від НСЗУ за надані медичні послуги отримали Чернігівський медичний центр сучасної онкології (майже 10 млн) та Чернігівська міська лікарня №2 (9,1 млн).

Далі список виглядає так:

Чернігівська міська лікарня №1 – 5,38 млн

Чернігівська обласна дитяча лікарня – 5,19 млн

Ніжинська центральна міська лікарня – 5,18 млн

Чернігівська центральна районна лікарня – 4,47 млн

Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня – 4,29 млн

Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб (туюдиспансер) – 3,81 млн

Чернігівський пологовий будинок – 3,8 млн

Прилуцька центральна міська лікарня – 3,76 млн

Чернігівська міська лікарня №1 – 3,6 млн

***

Чернігівська міська лікарня №4 – 1,26 млн

Від 2 до 3 мільйонів за неповний місяць отримали районні лікарні у Прилуках, Козельці, Бобровиці, Мені, Бахмачі, Корюківці. Трохи менше 2 мільйонів – районні лікарні в Ічні, Сновську.

Трохи більше 1,5 мільйонів заробили лікарі райлікарень у Борзні, Носівці, Коропі, Ріпках, Городні та Новгороді-Сіверському.

Обидві дитячі поліклініки Чернігова надали послуг приблизно на однакові суми – в межах 500–520 тисяч гривень.

Найменші здобутки у комунальних стоматологів. Дитяча стоматполіклініка Чернігова має 92 тисячі, Чернігівській міський центр стоматології – 196 тисяч, а обласна стоматполіклініка – 195 тисяч.

Усього в переліку – 49 медичних закладів з Чернігівської області. В тому числі – одна приватна клініка «СімМед». Разом у квітні вони надали послуг пацієнтам більше ніж на 126 мільйонів гривень. Саме стільки НСЗУ виплатила лікарням.