У Чернігові – кілька проблемних шкіл. Серед них – №1 та №3

До початку нового навчального року – менше двох тижнів, а у багатьох школах досі тривають ремонтні роботи. І немає гарантій, що працівники встигнуть до 1 вересня.

Зокрема, досі продовжуються роботи у школі №3. За словами керівника управління капітального будівництва Чернігівської міської ради В’ячеслава Почепа, до початку нового навчального року підрядник може не встигнути.

– Всі роботи у школах йдуть за графіком. Але школа №3… У мене є сумніви, що закінчимо до1 вересня, – попередив він.

Присутні на нараді вирішили звернутися до підрядника, аби той зосередив зусилля на внутрішніх роботах, а коли розпочнеться навчальний рік – перейшов до зовнішніх. Так ремонт не буде впливати на навчальний процес.

Також неочікувані проблеми виникли у школі №1. При роботі на покрівлі робітники виявили конструктивні порушення плит-перекриттів над актовим і спортивним залами. Після висновку київського науково-дослідного інституту ухвалено рішення посилити міцність несучих плит, де частково до арматури зруйнувався бетон.

Наразі розібрано частково утепленні і тривають роботи з відновлення характеристик плит. В’ячеслав Почеп запевнив, що тут до 1 вересня мають встигнути.

Також до 1 вересня розраховують завершити облаштування басейну в школі №19. Наразі триває процедура закупівлі меблів та іншого обладнання.