У Чернігові демонтують квіткові ряди біля "Дитячого світу"

Квіткові ятки, що біля «Дитячого світу» на Центральному ринку у Чернігові, вчора, 19 травня, почали демонтувати.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Це пов’язано із планами з реконструкції торгового центру «Дитячий світ», який прилягає впритул до яток. До фірми, яка володіє «Дитячим світом», має відношення міський голова Владислав Атрошенко.

На цих квіткових рядах працювала 21 продавчиня.

У Чернігові демонтують квіткові ряди біля "Дитячого світу" , фото-1

Усіх їх на початку березня попередили про переїзд. Як тоді повідомлялося, тепер квіткові ряди будуть на «Соціальному ринку» на вулиці Ремісничій.

Таких домовленостей продавчині досягнули під час зустрічі з директором КП «Паркування та ринок» Миколою Гоголем.

У Чернігові демонтують квіткові ряди біля "Дитячого світу" , фото-2

З його слів, на соціальному ринку розмістять усіх продавчинь квітів. Для них облаштують утеплені бутики, щоб можна було працювати і зимою, і влітку.