Розпочався капітальний ремонт ще однієї ділянки траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Це відрізок дороги поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками, повідомили у Службі автомобільних доріг.
Наразі тут проводяться роботи по заміні старого зношеного бетонного покриття на асфальтобетон. Підрядна організація – ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада».
Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Протяжність дороги по території області – майже 143 км. З них більше половини – це стара бетонка, решта – чорнощебеневе покриття, місцями з верхнім шаром асфальтобетону.
Дорога була побудована у 1965-1980 роках. І тривалий час не придатна для сучасного навантаження. Місцями спостерігається сітка тріщин, суцільні руйнації, ямковість, щовесни регулярно утворюються пучини.