Благоустрій Чернігова. У місті планують за 2 роки повністю відійти від євробаків та сміттєпроводів

24 напівзаглиблені контейнери найближчим часом установлять біля будинків, які обслуговують КП «Деснянське» та ЖЕК-10. Вони вже надійшли до Чернігова і знаходяться на майданчику АТП-2528.

Про це повідомляє «Новий Чернігів».

За словами керівника підприємства Руслава Волока, там, де будуть встановлюватися контейнера, будуть заварюватися сміттєпроводи. В планах за два роки повсюдну в місті поставити напівзаглиблені 3-кубові контейнери.

Згідно з адресною програмою, у Чернігові планують замість сміттєпроводів встановити більше 200 сучасних контейнерних майданчиків, і повністю відійти від санітарно непривабливих так званих кубових євробаків.

Благоустрій Чернігова. У місті планують за 2 роки повністю відійти від євробаків та сміттєпроводів, фото-1

Сучасні напівзаглиблені контейнери виробляють у Чехії.

Нагадаємо, програма розрахована на 5 років. До 2025 року у Чернігові мають облаштувати 216 майданчиків для збору сміття, на яких буде 530 контейнерів.

У цьому році на території, яку обслуговує ЖЕК-10, встановлять ще 88 контейнерів на 38 майданчиках. У 2022 році заплановане будівництво 55 майданчиків на 127 контейнерів у центральній частині міста.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.