30 грудня близько 12:00 росіяни обстріляли Семенівську громаду на Чернігівщині. Є загиблі серед цивільних.
Про це повідомляє "Суспільне.Новини" з посиланям на голову Семенівської громади Сергія Деденка.
Обстріл вівся ймовірно зі ствольної артилерії та мінометів. Наразі у Семенівці зникла електроенергія.
Також, за словами Сергія Деденка, зараз обстрілюють центр Семенівки.
Раніше "Суспільне.Чернігів" повідомляли, що над Чернігівщиною збитий російський БПЛА "Орлан".
UPD. Як повідомляє "Суспільне.Чернігів" з посиланням на ОП "Північ", З 12:15 до 12:25 були шість виходів з території РФ у напрямку території України зі ствольної артилерії калібру 122 мм. Влучання зафіксовані у Семенівку на Чернігівщині.
UPD 2. За повідомленням порталу "Суспільне.Чернігів", пізніше, на місці події працювали слідчі поліції. Вони зібрали доказову базу воєнного злочину росіян. Стало відомо, що внаслідок російської атаки у Семенівці загинула 41-річна жінка. Поліцією відкрито провадження за частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни).
* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.