Спільна діяльність та співпраця всіх, хто документує воєнні злочини, між громадськістю та представниками силових структур має вирішальне значення. Саме цю ідею втілили в життя учасники Освітнього форуму з прав людини, який цього року мав назву «Об’єднані» та відбувся на Чернігівщині.
Про це повідомляє видання "АрміяInform"
У Освітньому ресурсному центрі, що знаходиться неподалік Чернігова, зібралися експерти з різних сфер — від правозахисників та волонтерів до представників силових структур.
Під час заходу обговорювалися питання збору та аналізу доказів воєнних злочинів відповідно до міжнародних стандартів.
Представники силових структур наголосили на важливості взаємодії з активними громадянами та волонтерами, оскільки їхній внесок у документування воєнних злочинів є важливим аспектом для подальшого судового розгляду кримінальних проваджень. Це запорука подальшого ефективного розслідування, притягнення винних до кримінальної відповідальності та відшкодування збитків.
Загалом захід тривав три дні поспіль та мав різні панельні дискусії.
За словами організаторів, під час обміну досвідом учасникам форуму вдалося поділитися найкращими практиками щодо документування воєнних злочинів, а також визначити конкретні напрямки подальших дій.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!