Спортсмени з Чернігова здобули п’ять медалей на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів

Чернігівські спортсмени здобули 5 медалей на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, який з 2 по 6 липня проходив у місті Луцьк.

Загалом на цих змаганнях взяли участь близько 235 спортсменів з 21 області. Змагання проводилися на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Колос». Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Артем Бочаров у ваговій категорії 89 кг виборов бронзову нагороду серед молоді до 23 років з результатом ривок – 116 кг (2 місце) + поштовх – 132 кг = сума двоборства – 248 кг.

Микита Рубановський у ваговій категорії 109 кг виборов золоту нагороду серед молоді до 23 років з результатом ривок – 160 кг (1 місце) + поштовх – 200 кг (1 місце) = сума двоборства - 360 кг.

Тренують спортсменів Дмитро Шолох і Олександр Мощенко.

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?