Чи хвилює вас така аномальна спека в середині літа? Якщо так, то як гадаєте, що може зробити кожен з нас, аби уникнути подальшої зміни клімату та глобального потепління? І що мають робити держави? Такі світоглядні питання ми поставили перехожим чернігівцям.
Чи хвилює чернігівців аномальна спека? Роздуми про зміну клімату та глобальне потепління
Павло, фахівець сертифікації автомобілів
- Дійсно, таке потепління – це проблема. Держави мають якось діяти спільно, аби уповільнити цей процес. А щодо нас, то, по-перше треба закінчувати війну, бо, враховуючи скільки пострілів здійснюється щосекунди, це дуже шкодить довкіллю. По-друге, елементарно щось робити зі сміттям, яке теж негативно впливає на середовище.
Микита, студент
- У таку спеку дуже некомфортно, і цього року справді відчуваються зміни клімату. Як на мене, світ вже не може вплинути на глобальне потепління, тому країни мають допомогти людям пристосуватися, наприклад, ставити більше арок, вмикати фонтани. А якщо говорити про якісь дії, то зменшення кількості транспорту могло би позитивно вплинути на планету.
Олександр, пенсіонер
- Так, хвилює зміна клімату, спека, і невідомо, які будуть наслідки. Це може бути погано і для урожаю, і для здоров’я. Зараз нашій державі не до потепління, але інші країни мають займатися цією проблемою. Гадаю, люди знають про цю проблему, я теж читаю про можливі перспективи. Втім, думаю, що звичайні громадяни ніяк не можуть вплинути на ситуацію.
Михайло, музикант
- Нам потрібно більше зелених насаджень! Почати активний перехід на електротранспорт, наприклад електромобілі чи тролейбуси. Треба менше використовувати технології, які виробляють багато тепла. Держави повинні заохочувати людей до цього, проводити якісь освітні та мотиваційні заходи.