Олена Крупко - власниця відомого у Чернігові, а для багатьох улюбленого місця відпочинку – кафе «Абажур». Розташоване у самому центрі міста, воно як магніт, збирає відвідувачів, має постійних клієнтів, адже заклад працює з 2006 року.
Як «вижити» бізнесу під час війни, знає чернігівська підприємиця
Під час війни жоден бізнес не застрахований від втрат. Чернігівська підприємиця вирішила шукати нові можливості, аби «вижити» та розвиватись. В цьому їй допомогла державна програма «Власна справа» урядового проєкту єРобота, за якою жінка отримала мікрогрант на суму 250 тис. грн – кошти спрямувала на закупку обладнання для приготування фірмових шоколадних десертів.
Згодом вона скористалася ще однією державною програмою фінансової підтримки – отримала компенсацію за облаштування робочого місця кондитера для людини з інвалідністю. Придбала робочий стіл, стілець, планшет, джерело безперебійного живлення, освітлювальні прилади, інструменти, матеріали та обладнання для занять ремеслом. Витрати, які склали понад 68 тис. грн, їй компенсувала служба зайнятості.
ЧИТАЙТЕ ЩЕ: По-сімейному затишно: у Чернігові учасник бойових дій відкрив чайну «Сьорб»
До речі, за облаштування робочого місця для людей з I групою інвалідності можна отримати компенсацію до 106,5 тис. грн, з II групою – до 71 тис. грн. Детальніше про послугу та подати заяву через портал Дія.