ПРІОРИТЕТИ. У Чернігові, за підтримки Сергія Березенка, відбувся міжнародний турнір SCITEC EUROPEAN TEAM CHALLЕNGE у рамках фестивалю «Козацькі розваги» на якому змагалося шість команд.
Три колективи представляли Україну, по одній команді – Польщу, Угорщину та Білорусь. Така масштабна спортивна подія не могла оминути уваги чернігівців, тисячі з яких прийшли подивитися на неймовірну силу богатирів.
Спортсмени вправлялися з важелезними колодами, кам’яними кулями, 350 кілограмовим колесом. Публіка буквально шаленіла від побаченого.
Найбільше глядачам сподобалась естафета, коли спортсмени на швидкість піднімали колоди вагою у 120, 140 та 160 кілограм.
Приємно, що за гучної та активної підтримки чернігівських уболівальників перемогу здобула українська команда у складі Володимира Рекша та Олександра Лашина. У надзвичайно напруженій боротьбі вони на пів бала випередили поляків, чинних чемпіонів Європи Матеуша Барана і Рафала Кобиляша. «Бронзу» теж виборола ще одна українська команда.
- Я дякую Сергію Березенку за можливість провести міжнародний турнір саме в Чернігові. Завдяки його сприянню місто побачило топових на сьогодні стронгменів Європи, якими є польська пара учасників, - розповів Сергій Конюшок, президент Федерації стронгмену України.
Такі змагання не часто відбуваються на території нашої держави, - пояснив головний суддя змагань, найтитулованіший стронгмен України, двічі найсильніша людина планети Василь Вірастюк.
- Рівень учасників дуже достойний, особливо сильні поляки та наша команда у складі Рекша-Лакшина. Тому, сподіваюсь чернігівці отримали задоволення від перегляду змагань. Також дякую людям, яким вдалося організувати ці змагання саме тут, - додав найсильніший український богатир..
Нагадаємо, що на день Конституції за підтримки Сергія Березенка у нашому місті відбувся Кубок України з Богатирських ігор.