В житті подружжя не завжди лиш квіти та подарунки. Іноді так трапляється, що сім’я розпадається і тоді виникає безліч питань, які стосуються фінансів. Поділ майна подружжя процедура не проста, оскільки кожна сторона намагається отримати більше за іншу. Звісно, трапляються і виключення, але їх зазвичай менше.
До кого звернутись?
Почувши слово «розлучення» не варто думати про те, що Ви опинитесь з порожніми кишенями. Для того, щоб не опинитись ошуканим необхідно звернутись по допомогу до спеціаліста, який проконсультує Вас з тих питань, які стосуються поділу майна. Одним з таких є адвокат Решетов. Він завжди прийде на допомогу і пояснить як необхідно себе вести в подібній ситуації.
Законодавче підґрунтя
В законі України є чіткі норми вирішення фінансових питань, які виникають у подружжя в процесі розлучення. По-перше, варто пам’ятати, що ділити Вам доведеться тільки те, що Ви набули чи придбали за час подружнього життя. Все інше – це виключно власність однієї зі сторін. Яка отримала товар, послугу тощо, раніше.
Також не має жодної різниці, чи хтось в шлюбі працював чи ні, мав постійний чи тимчасовий прибуток. Все майно, яке Ви придбали за часів подружнього життя належить і чоловіку і жінці. Не стосується це лише індивідуальних речей, засобів гігієни.
Винятки
Є винятки. Адвокат Решетов попереджає, що в разі. Якщо з однією зі сторін подружжя залишаються неповнолітні діти, або ж непрацездатні син, або ж дочка, розподіл майна може відбуватись дещо інакше. В такому випадку вартість аліментів зростає, окрім цього частка майна збільшується на користь опікуна.
Якщо подружжя, яке планує розірвати шлюб, не змогло домовитись про розподіл майна, це робить суд. В судовому порядку вирішується питання поділу майна. До того ж в такому випадку Феміда бере до уваги сімейні фактори, зокрема суд схильний вирішити питання на користь тієї сторони, яка бере опіку над дітьми.
Окрім всього іншого суд бере до уваги інтереси сторін конфлікту. Зокрема, предмети, які стосуються основного заробітку членів сім’ї залишаються у зацікавлених осіб. А речі, які не підпадають під розподіл присуджуються одному із членів сім’ї, натомість їх вартість вираховується і компенсується тій стороні чи іншим майном, чи питання вирішується в грошовому еквіваленті.
Поділ майна подружжя не завжди відбувається мирним шляхом, а тому Вам необхідна буде допомога юриста. Таку допомогу Вам завжди запропонує спеціаліст своєї справи – Решетов. Він як ніхто інший знає як потрібно діяти в питаннях розлучення, оскільки в цій ситуації перемогу здобуває найкмітливіший.