Приходить час, коли малюк починає самостійно пізнавати світ. Навколишнє вабить кольорами, притягує незвіданими досі предметами. До всього хочеться доторкнутись, перевірити на смак. Саме тоді, заради безпеки немовляти, батькам слід замислитись про деяке обмеження простору. Влаштувати для дитини її особисту територію, яку можна наповнити іграшками, цікавим розвиваючим приладдям. Кращою пропозицією для цього стануть дитячі ігрові майданчики – манежі: https://xoko.ua/product-category/igrovimaidanchiki/.
Місця використання
В ранньому віці все, що пов'язане з грою, викликає захоплення. Мабуть, тому діти так люблять ігрові майданчики. Зустріч з ними сприймається як можливість побувати в справжній казці. Барвисті будиночки приваблюють, інтригують, збуджують фантазію. Задовольнити потребу у насиченому і корисному дозвіллі, допоможе використання майданчиків в таких умовах:
- вдома;
- дитячих садках;
- центрах розвитку;
- ігрових кімнатах;
- свіжому повітрі.
Майданчик – незамінний у святковому дійстві. Прикрашений кульками та квітами він обернеться на палац прекрасної феї, а різнокольорові прапорці та морська атрибутика перетворять його на піратський корабель. Навколо нього може розгорнутись будь-яка подія: день народження, зустріч з анімаційними героями тощо.
Властивості конструкції
Головною перевагою ігрового загородження - манежа є певна ізоляція маленької непосиди. Знаходячись в безпечному середовищі, дитина навчається самостійно гратись, що є надзвичайно важливим, а також дає змогу дорослим зосередитись на виконанні власних справ.
Базова комплектація являє собою набір парканчиків, вхідну секцію, яка обладнана замком, та ігрову панель. Кожен з елементів з’єднується між собою по методу конструктора зручними та безпечними елементами. Для монтажу не потрібні особливі навички – достатнього трохи зосередженості та зовсім не багато часу.
При необхідності площу можна зменшити, усунувши необхідну кількість панелей, таким чином адаптувавши конструкцію до умов невеликого приміщення. В зібраному вигляді вона відрізняється компактністю і не займе багато місця для подальшого зберігання.
Надійну фіксацію майданчика гарантують кріплення-присоски. Вибравши місце, яке находиться в полі зору дорослого, деталі незначним зусиллям притискаються до твердої поверхні і все – новий мешканець знаходиться в безпеці.
Розібраний манеж легко поміститься в багажнику автомобіля. Це чудова знахідка для перебування на природі, яка стане не тільки зоною гри, а і комфортним ліжечком.
Матеріал
Найпоширеніший матеріал, який використовується при виготовленні дитячих ігрових майданчиків – екологічний пластик або пластмаса. Особливі технології виробництва забезпечують антиалергені властивості, зручність у використанні та не велику вагу. Комплектуючі легко миються та дезінфікуються, не втрачаючи при цьому свій естетичний вигляд. Яскравий колір поверхонь привертає увагу і налаштовує малечу на позитивний настрій.
Значення для розвитку
В залежності від моделі, манеж може бути оснащений різними ігровими аксесуарами. Рухливі деталі приваблюють, для дитячої уяви – це сфера дослідження, дієвий поштовх в сенсорному розвитку та дрібній моториці пальчиків.
Манежі розраховані на дітей, починаючи з 3-х місячного віку. Привчати до них краще поступово, підтримуючи інтерес систематичною зміною наповнення. В свідомості малюка це місце повинне асоціюватись з чимось цікавим, казковим, тоді час перебування в межах майданчику буде сприйматись як захоплююча розвага.
Домашній ігровий майданчик стане чудовим декором в дитячій кімнаті, осередком відпочинку та виховання.