Граніт - природна порода, яку добувають в різних країнах. Вона цінується за високу міцність, довговічність, здатність витримувати серйозні температурні навантаження. Після обробки камінь набуває привабливий зовнішній вигляд, природний блиск. Його колір і структура повністю залежать від місця видобутку. Палітра по-справжньому велика. Найпопулярніші відтінки - сірий, чорний і червоний. Використовується граніт в різних сферах, включаючи виробництво могильних пам'ятників.

Замовити гранітний пам'ятник для оформлення могили ви можете на https://granitlviv.com.ua/granitni/!

Як виробляють пам'ятники з граніту?

Виробничий процес починається з розрізання породи на сегменти. Потім їх обробляють до стану заготовок. Кам'яні блоки стають підставою для майбутніх пам'ятників. З них вирізаються елементи необхідних розмірів. Можлива різка фігурних деталей, заокруглень. Але через високу міцності граніту занадто маленькі і складні межі не створюються. Тому більшість стандартних гранітних пам'ятників має досить лаконічний дизайн.

Після багатоетапного шліфування й полірування камінь виходить ідеально гладким, стає зручним полотном для гравіювання. Наступна частина виробничого процесу полягає в нанесенні написів, малюнків, портрета.

Компанія Білий ангел випускає пам'ятники з граніту різних розмірів, прямокутні, з скошеними краями, в формі серця. Гравірування здійснюється вже після прийому замовлення від клієнта.

Чому варто вибрати гранітний пам'ятник?

Сучасний ринок ритуальних товарів активно розвивається. У продажу можна зустріти пам'ятники з штучного каменю, скла, бетону, мармуру. Але саме гранітні замовники вибирають в 90% випадків. Це обумовлено одразу декількома факторами. До таких належать:

  • Міцність. Доказом надійності каменю виступають найперші гранітні пам'ятники, встановлені десятки років назад, що практично не змінилися.
  • Естетичність. Зазвичай граніт має неоднорідну структуру. Включення різних розмірів, природний блиск додають особливої ​​чарівності.
  • Різноманітність відтінків. Крім чорного і червоного, зустрічається рожевий, зелений, жовтий камінь.

Гранітні пам'ятники не бояться прямих сонячних променів, морозу, постійного контакту з вологою. Навіть механічні навантаження вони переносять краще, ніж мармур, полімери та бетон. На поверхні цієї породи не утворюються грибки, цвіль, гнильні поразки. Вона абсолютно неприваблива для комах і гризунів.