Правильно підібране харчування ваших рослин - запорука успішного врожаю. Крім базових добрив, корисно буде використовувати спеціальні стимулятори росту для рослин. У цій статті поговоримо докладніше про стимулятори коренеутворення і метаболізму.

Вигідно придбати стимулятори зростання та засоби для захисту рослин ви можете на https://www.apteka-sadivnyka.ua/!

Про користь стимуляторів для рослин

Комплекс добрив, здатний задовольнити потреби рослин на кожній стадії росту, дає впевненість, що ваш зелений вихованець не помре з голоду. Але чи достатньо базового харчування для того, щоб рослина змогла реалізувати весь свій генетичний потенціал?

Тут доречно порівняння з області спорту. Якщо культурист качає м'язи і при цьому їсть свіже м'ясо, сир та інші продукти, що благотворно впливають на зростання м'язів, то результат безперечно буде. Але йому ніколи не досягти обсягу м'язової маси того культуриста, який використовує спортивне харчування. Так ось стимулятори росту рослин - це теж свого роду спецхарчування. З ними у рослини активніше ростуть корені, прискорюється обмін речовин, підвищується врожайність, поліпшуються смакові якості, збільшується опірність до хвороб і несприятливих зовнішніх умов.

Стимулятори росту для рослин

Стимуляторами називають фізіологічно активні сполуки природного або синтетичного походження, здатні в малих кількостях викликати різні зміни в процесі росту і розвитку рослин. Як правило, стимулятори діляться за характером свого впливу на рослину на стимулятори росту коренів, стимулятори метаболізму і т. п. Це обумовлено тим, що кожен з цих процесів має в своїй основі якийсь механізм, вбудовуючись в який стимулятор здатний впливати і допомогти рослині видати максимальний результат.

При виборі кращих стимуляторів росту рослин зверніть увагу не тільки на склад і активні речовини, а й підходить даний стимулятор для способу вирощування, який використовуєте ви. Для органічних стимуляторів також важливий термін придатності.

Стимулятори коренеутворення

Добре розвинена коренева система є одним з ключових факторів, що дозволяють рослинам переживати несприятливі умови і успішно конкурувати за поживні ресурси. При цьому якщо розвиток основного кореня відбувається в ході ембріогенезу, то утворення бічних і додаткових коренів залежить від зовнішніх умов, а значить, на їх освіту можна вплинути.