Ажіотаж навколо програмних реєстраторів не вщухає. І навіть ті, хто “до останнього” відтягували старт впровадження, почали активно встановлювати ПРРО.
Одним із ключових завдань, що стоїть зараз перед підприємцями - не просто зареєструвати та почати фіскалізувати чеки на сервері ДПС, а синхронізувати роботу облікової системи та ПРРО. Найголовнішими причинами даного рішення - уникнути дублювання процесів та хаосу в обліку товарів.
Можливості, які дає інтеграція 1С:Підприємство чи BAS
Завдання модулю інтеграції - оптимізація робочих процесів, пов'язаних з фіскалізацією чеків. Синхронізація ПРРО та 1С:Підприємство чи BAS дозволяє раціонально використовувати трудові та часові ресурси, а саме - виконувати усі операції з фіскальним реєстратором безпосередньо в обліковій програмі. Перевагою цієї інтеграції є можливість:
-
формування чеків з товарної номенклатури 1С чи BAS;
-
підпис та відправка чеку для фіскалізації на сайт ДПС;
-
відправка фіскального чека на пошту (месенджер) покупцю чи на принтер для друку документів;
-
формування X та Z-звітів в обліковій програмі, у деяких реєстраторах автоматично;
-
робота в режимі онлайн
Таким чином інтеграція програмного РРО з системами автоматизації дозволяє власнику економити і час, і гроші на операційній діяльності лінійного персоналу, адже не потрібно дублювати операції з товарами окремо в програмі лінійки 1С чи BAS, окремо в самому фіскальному застосунку.
Чи всі програмні реєстратори синхронізуються з обліковими системами
Скоріше за все, ви вже мали можливість ознайомитися з із запропонованими на ринку України ПРРО, і знаєте, що є безкоштовна версія від ДПС та комерційні цифрові фіскалізатори. Каса “пПРРОсто” створена безпосередньо для відправки чеків на сервер ДПС і не може інтегруватись з обліковими рішеннями. Є компанії, яким такий формат фіскалізації підійде.
Більшість комерційних організацій використовують для автоматизації торгівлі програми 1С чи BAS, тому синхронізація цих прикладних систем з цифровим РРО є просто необхідною умовою подальшої ефективної діяльності торгового бізнесу.
Найпопулярнішими комерційними рішеннями для реєстрації чеків на порталі ДПС є ПРРО "Cashalot", РРО: ВебЧек:ПРРО, Чекбокс, Вчасно.Каса. Усі вони мають спільні можливості - власне сам процес фіскалізації. Різниця між ними полягає в додаткових можливостях деяких програмних РРО щодо синхронізації з 1С:Підприємство і BAS. Одні з них пропонують драйвера тільки для сучасних рішень систем автоматизації, інші - пропонують модулі для обміну даними навіть із сьомою версією конфігурацій 1С. Для кінцевого споживача - це є тільки перевагою, оскільки можна обрати саме те рішення, яке максимально підійде саме під потреби його бізнесу. Детальніше про це можна прочитати на сторінці.