Ми проводимо уві сні майже третину свого життя. Хтось може сказати, що шкода витрачати стільки часу на сон, адже скільки ще можна було б зробити! Але це не зовсім правильно, тому що ми спимо, але наш організм продовжує працювати.

Навіть мозок не засинає, а займається переробкою денних вражень та веде свою таємничу роботу. Недарма відомо стільки випадків, коли вченим або винахідникам саме уві сні приходило вирішення тієї чи іншої проблеми. досить згадати Д.І.Менделєєва, якому уві сні прийшла ідея періодичної системи елементів.

матрациЛюдина не може жити без сну. Зрозуміло, в екстрених випадках людина може не спати кілька діб, але це відбувається за рахунок напруги всіх її фізичних і духовних сил. Якщо ж говорити про нормальну течію життя, то, напевно, кожен на собі відчув, що таке регулярно не висипатися. Не кажучи вже про постійний поганий настрій та головні болі, це викликає відчуття дискомфорту у всьому тілі, оскільки м'язи не змогли як слід розслабитися через неповноцінний сон.

Ми не говоритимемо про безсоння – це досить серйозна проблема, яка вимагає окремого розгляду, а поговоримо краще про те, що всі якось забувають, коли обговорюють проблеми сну, - про матрац. Так, матрас 90х190 грає у нашому житті чималу роль. Зазвичай ми цього не відчуваємо, а усвідомлюємо лише тоді, коли через незручний матрац порушується сон. Медики ж завжди приділяли матрацам велику увагу. Згадайте, як ретельно ми стежили, щоб у нашої дитини від народження був "правильний" матрац, жорсткий та рівний. Виявляється, на жорсткому матраці взагалі рекомендується спати до 25 років, тому що тільки до цього віку закінчується формування скелета людини, і щоб скелет сформувався правильно, у нього під час сну має бути жорстка опора.

Згідно з висновками лікарів-ортопедів, ортопедичні, тобто. спеціальні матраци необхідні не лише хворим, а й здоровим людям для попередження сколіозу, артриту та артрозу. Сучасний матрац ортопедичний жорсткий забезпечує під час сну правильне положення тіла та дає можливість розвантажити хребет . Він повинен бути досить щільним і не прогинатися під вагою тіла. Для людей старшого віку рекомендується інший тип матраців, не такий жорсткий, тому що середній або м'який наповнювач матраца дає анатомічний ефект. такий матрац чітко повторює рельєф тіла, що лежить, і створює пропорційну протидію тому тиску, який вага тіла людини надає на конкретну точку. Такий матрас 90 на 190 з каталогу https://magdek.com.ua/matrasi/matras-90-190-ortopedicheskiy-kupit забезпечує необхідну підтримку для всіх відділів тіла та робить сон та відпочинок літніх людей набагато комфортнішим та повноцінним.

Важко зараз знайти абсолютно здорову людину, а діагноз "остеохондроз" можна ставити, не дивлячись, чи не кожному другому. Це загальносвітова тенденція, тому в усьому світі, а останніми роками і в нашій країні, зростає інтерес до ортопедичних матраців. Вони необхідні не тільки хворим, але і здоровим. щоб вони довше залишалися здоровими і не знали, що таке болі у м'язах, кістках та суглобах.