Вбудована варильня поверхня газова 2 конфорки – відмінний вибір для всіх тих, хто не в захваті від індукційних плит, але водночас любить мінімалістичний інтер’єр із вбудованою плитою та духовкою. Газова варильна поверхня ідеально впишеться в таке облаштування, а головне, що дозволяє готувати на газу постійно.

Вбудовані газові плити - яку вибрати?

Вбудовані газові плити відрізняються низькими експлуатаційними витратами і повною свободою використання каструль і сковорідок (для індукційних плит потрібні спеціальні каструлі). Двоконфорочна газова плита рекомендована для невеликих кухонь. Вона не займає багато місця на стільниці, тому чудово впишеться в невеликому приміщення. Їх охоче вибирають одинаки та пари, яким не потрібно багато конфорок. Незважаючи на розміри, на ній можна приготувати смачну вечерю.

Вбудовані газові плити відрізняються один від одного:

1. Кількість конфорок. Вбудовані газові плити можуть мати 2, 3, 4 і навіть 5 або 6 конфорок. 2-конфорочна газова плита є однією з найвужчих плит, так як її ширина всього 30 або 36 см. Конфорки, розміщені на нїй, можуть бути різного розміру і різної потужності. Це дозволяє адаптувати до потреб користувача. Перші відмінно підходять для невеликих студентських кухонь. Останні - в сімейних будинках і у людей, які багато і часто готують.

2. Форма. Найпопулярнішими є прямокутна і квадратна вбудована плитка, але це не єдине доступне рішення. Існують також тарілки більш незвичайної форми.

3. Ширина. Найпоширенішим рішенням є вбудовані газові плити шириною 60 см. Однак є також більш вузькі і широкі моделі. Перш ніж купувати вбудовану варильну панель, варто проаналізувати ці фактори, щоб мати можливість насолоджуватися практичною, ергономічною кухнею, яка буде підтримувати нас під час приготування їжі.

4. Розміри та якість виготовлення. У магазині ventolux.ua ви знайдете газові плити зі скла, кераміки та нержавіючої сталі. Перші легко чистяться, а другі більш міцні і стійкі до ударів.

5. Сучасні технології. У деяких моделях двоконфорочна газова плита оснащена функцією регулювання полум'я, що дозволяє контролювати вогонь. Цікавими і важливими рішеннями є електронний дисплей, захист від затоплення і задування полум'я або газовий запальник, розташований в ручці.

6. Тарілка решітка. Основою кожної плити є стійка і міцна решітка. Двоконфорочна газова плита може мати чавунну або емальовану решітку, стійку до подряпин. Обидва варіанти дозволяють безпечно зберігати посуд на плиті.

Якщо ви шукаєте техніку, що відповідає переліченим критеріям: вбудована газова варильна поверхня, 2 конфорки, ознайомтеся з асортиментом магазину ventolux.ua.