Ніхто не сперечатиметься, що срібна каблучка надає витонченості й ніжності будь-яким жіночим рукам. Як правильно вибрати таку ювелірну прикрасу й на що звернути увагу, аби вона прослужила якомога довше, — далі в статті.
Срібна каблучка: матеріал, інкрустація, дизайн
Пам’ятайте, що ювелірні прикраси варто вибирати за кольоротипом. Найкраще срібло підійде власницям холодних тонів шкіри, волосся, очей. Не забувайте про:
- Стиль одягу. Прикраси повинні доповнювати звичний одяг. Тому якщо більшість свого життя проводите в комфортному casual, такими ж стриманими повинні бути каблучки. Підійде тонке кільце з мінімальною кількістю інкрустації. Зараз в тренді — поєднання кількох таких каблучок на різних пальцях. Обережно з декором варто бути діловим леді.
- Вік. Багато хто знає про кольоротип, але не всі замислюються над урахуванням вікових особливостей. Особливо, якщо в каблучці присутній камінь. Чим жінка старша, тим масивнішим він повинен бути. Молодій дівчині підійде культивована перлина в бароковій стилізації, різноколірний кристал. Жінці в солідному віці — вишуканий смарагд або рубін. Молоді варто придивитися до моделей на основі кубічного оксиду цирконію, тоді як у старшому віці — до ідеальних діамантів.
- Розмір. Кільце повинно мати гармонійний вигляд. Якщо пальці худі й тонкі, варто зосередитися навколо таких же мініатюрних моделей. Наприклад, величезна срібна каблучка-печатка матиме трохи дивний вигляд.
- Дизайн. Краще зупинитися на класичних моделях. Йдеться про традиційне тонке кільце, роз’ємну каблучку, кільце-солітер. Такі прикраси залишаються актуальними впродовж років і дають змогу по-новому розкрити звичні образи. Після того, як базова ювелірна скринька поповниться кількома класичними моделями, можна придивитися до яскравіших варіантів з емаллю, склом Мурано тощо.
Тонкощі вибору срібних каблучок
Купуйте ювелірні прикраси в перевірених місцях. Це може бути як інтернет-магазин, так і фізична крамниця. Головне, аби на каблучці були присутні:
- бирка з актуальною інформацією;
- клеймо.
Важливо ретельно роздивитися прикрасу. Як зовнішня, так і внутрішня сторона мають бути гладкими. Якщо на кільці помітні певні дефекти, краще відмовитися від купівлі такої прикраси. Камінці повинні надійно закріплюватися. Якщо основа виглядає занадто тонкою, значить виробник зекономив.
Що стосується самого матеріалу, то найкраще рішення — срібло 925 проби. Вищого показника неможливо досягти через природні особливості металу. Нижча проба може означати, що прикраса скоро потемніє через контакт з потом, косметикою, побутовими засобами.