Іноземцю що планує легально перебувати на території України необхідно отримати дозвіл на проживання, щоб мати змогу вільно пересуватися країною. Дозвіл на проживання також надає можливість навчатися та працювати. Надалі, є можливість отримати постійний дозвіл на проживання. Щоб правильно підготувати всі необхідні документи, необхідно звернутись за допомогою кваліфікованих юристів.
Вид на проживання в Україні для іноземців
Щоб отримати вид на проживання в Україні необхідно підготувати певний перелік документів. Для підготовки документів ви можете звернутися до компанії «Хесторія Україна» або можете отримати консультацію щодо їх оформлення.
В компанії працюють кваліфіковані юристи, які зможуть надати необхідну юридичну допомогу при складанні певних документів для отримання вида на проживання або отримання дозволу на працевлаштування в Україні.
На сторінці сайту компанії можна більш детально ознайомитись із процедурою працевлаштування іноземців у 2022 році та знайти детальну інформацію щодо переліку необхідних документів для отримання дозволу на працевлаштування.
В компанії «Хесторія Україна» працюють лише кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Тож, якщо вам необхідно отримати допомогу з оформленням тимчасової посвідки на проживання в Україні у 2022 році, юристи компанії із радістю допоможуть вам у розв'язанні цих питань.
Ви не лише маєте змогу отримати консультацію щодо оформлення необхідних документів, але й замовити послуги з підготовки всіх необхідних документів для отримання підстави на проживання в Україні.
Щоб отримати консультацію з питань дозволу на проживання, замовити послугу оформлення документів для отримання вида на проживання або консультацію/оформлення, щоб отримати ІПН свідоцтво, можете звернутися за телефонами компанії «Хесторія Україна»: +38 (050) 317-29-55 / +38 (067) 103-13-38.
Які існують підстави для отримання тимчасової посвідки на проживання?
Для зручності, далі вкажемо переліком всі необхідні підстави для отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні у 2022 році:
- якщо відкриваєте власну справу (відкриття ТОВ);
- у разі прийняття на роботу до української компанії;
- у випадку отримання навчальної візи;
- у випадку одруження з мешканцем України;
- у разі ведення журналістської, освітньої або наукової діяльності;
- у випадку волонтерства;
- у разі якщо ви плануєте переїзд до свого родича з громадянством України.