Контактні лінзи вважаються найбільш сучасним та ефективним засобом для виправлення недоліків зору, популярність якого щороку тільки збільшується. Популярність лінз пояснюється їх перевагами в порівняні з окулярами, зокрема: лінзи гарантують природне бачення без візуальних обмежень та спотворень, вони не обмежують рухи та їх можна носити у будь-яку погоду. Крім того, багатьом просто не подобається носити окуляри, а от бачити добре хочеться — тут на порятунок приходять контактні лінзи.
Оскільки популярність лінз зростає, постійно збільшується і їх асортимент. Є лінзи різних характеристик: режиму носіння, режиму заміни, дизайну, матеріалу, і головне — різних виробників. Вибираючи лінзи, значна частина користувачів передусім звертає увагу на виробника лінз — він має бути сертифікованим, перевіреним та відомим. Це цілком зрозуміло, адже контактні лінзи вважаються засобом медичного призначення і ніхто не хоче ризикувати, купуючи лінзи від поганих виробників. Щоб полегшити вам вибір, зібрали коротку добірку найкращих брендів засобів контактної корекції зору.
Interojo
Це компанія з Південної Кореї, що розпочала свою діяльність у 2000-му році. Навіть незважаючи на відносну молодість компанії, її вдалося завоювати прихильність великої кількості користувачів по всьому світу. Це вдалося зробити завдяки застосуванню у виробництві лінз інновацій та лише передових технологій.
Контактні лінзи Interojo доступні для людей з різними вадами зору, різного ступеню важкості. Вони досить комфортні у носінні, мають зручну посадку на поверхні ока, мають дизайн з унікальною геометрією. Також доступні кольорові лінзи цього бренду, що окрім корекції зору пропонують ще й можливість міняти колір очей.
Johnson & Johnson
Johnson & Johnson — то є американська компанія, заснована ще в далекому 1886 році. Виготовляти сучасні м’які контактні лінзи бренд почав у 1987 році. Вже починаючи з перших виробів для контактної корекції зору Johnson & Johnson вдалося завоювати популярність серед широкого кола споживачів та їх довіру.
Контактні лінзи Johnson & Johnson вирізняються якісними матеріалами виготовлення та відмінними оптичними характеристиками. Також варто звернути увагу на асортимент: він не надто великий, втім достатньо різноманітний. Доступні лінзи одноденні, двотижневі та місячні, для корекції міопії, астигматизму та пресбіопії. Кожен має змогу підібрати щось під свої індивідуальні потреби.
Alcon
Компанія Alcon починалася з маленької аптеки у 1945 році, а вже на сьогодні це один з лідерів на сучасному ринку засобів для контактної корекції зору. Alcon невпинно нарощує масштаби свого виробництва, збільшує асортимент, вдосконалює технології створення лінз.
Контактні лінзи Alcon мають оптимальні оптичні характеристики: рівень зволоженості, киснепроникності, а їх лінійка розроблена з урахуванням потреб різних користувачів. Підібрати собі лінзи від Alcon зможе навіть людина зі складним рецептом та надчуттєвими очима, схильними до сухості.
Cooper Vision
Ще одна американська компанія, що займається виготовленням контактних лінз з 1980 року. Цю компанію можна сміливо назвати експертом в інноваціях, адже вона постійно вдосконалює свої технології та пропонує користувачам щось нове та унікальне. В Україні контактні лінзи Cooper Vision доступні лише в сертифікованих магазинах оптики.
Щодо асортименту, то тут теж все добре. Є м’які контактні лінзи різних режимів заміни та носіння, для корекції різних вад рефракції, так що кожен користувач зможе відшукати варіант саме для себе.
Clearlab
Повна назва компанії Clearlab International. Вона заснована у Великобританії та на сучасному ринку виробників контактних лінз вважається відносно молодою. Здобути популярність Clearlab вдалося завдяки активному впровадженню інновацій та передових технологій для виробництва лінз.
Контактні лінзи Clearlab виготовляються з біосумісного матеріалу Aquagrip, що наділяє їх оптимальними показниками зволоженості та киснепроникності. Ці лінзи є в хорошому асортименті для людей з міопією, астигматизмом, пресбіопією, далекозорістю.
Аби визначитися з тим, чи підходять вам ті чи інші контактні лінзи неодмінно пройдіть перевірку зору та консультацію лікаря-офтальмолога. В жодному разу не варто купувати лінзи суто на свій розсуд, адже це засіб медичного призначення.