На календарі осінь - саме час подбати про красу у своєму саду навесні. Навесні цибулинні квіти гарно цвітуть і прикрашають сади. Саме зараз потрібно висаджувати цибулинні квіти. Від якості посадкового матеріалу значною мірою залежить якість цвітіння. З цієї причини слід купувати посадковий матеріал у перевірених продавців, яким є роздрібний магазин, на сайт якого можна перейти за посиланням https://yaskrava.com.ua/ua/klubni-i-lukovicy/, тут ви знайдете сотні сортів ранніх квітів та першоцвітів.

Першоцвіти прикрашають сади з ранньої весни, коли природа тільки оживає. Найбільш ранні, такі як:

  • Крокуси;
  • Проліски;
  • Гіацинти;
  • Тюльпани;

пробиваються крізь сніг і зацвітають у лютому! Гіацинти, тюльпани, нарциси, шахівниці один за одним демонструють свої квіти. Якщо ми хочемо, щоб наш весняний город ряснів цибулевими квітами, варто подумати про це вже восени. Це пояснюється тим, що цибулини повинні зимувати в землі. Тільки тоді вони зацвітуть навесні.

Де садити цибулинні квіти?

Найкраще цибулини ростуть на сонячних або злегка затінених місцях, наприклад, при розсіяному світлі під кронами дерев. Цибулинні рослини дуже активно ростуть близько трьох місяців, після чого переходять у стан спокою, тому їх слід висаджувати в місцях, де їх зникнення не зашкодить.

В який ґрунт садити цибулини?

Цибулини та бульби найкраще ростуть у добре дренованому та багатому гумусом ґрунті. Субстрат повинен бути пухким і родючим на глибину 25-30 см. На заболочених ґрунтах цибулини ростуть погано, не люблять місць скупчення води під час весняних відлиг.

Як садити цибулини квітів?

Загальне правило, яке ви завжди повинні пам’ятати, – садити цибулини та бульби на глибину, що дорівнює потрійній їх висоті. Однак на легких, піщаних ґрунтах їх садять трохи глибше, на важких, глинистих - мілкіше. Також дуже великі цибулини поміщають в землю трохи глибше свого розміру.

Якщо ґрунт легкий, то на дно лунки варто додати трохи компосту, якщо важка і непроникна - піску. Такий дренаж особливо рекомендований для лілій, які не виносять стояння води в ґрунті - у занадто вологих місцях їх коріння починає гнити.

Цибулини і бульби повинні бути в стані спокою - без листя, тільки з маленькими ніжними корінцями, здорові, без плям, цвілі і механічних пошкоджень.

Чим вони красивіші і більші, тим гарніше цвітуть. Перед посадкою їх варто приправити, тобто замочити на півгодини у фунгіциді.