У практиці, залежно від споживчої цінності та з урахуванням аспектів використання, кормові засоби поділяються на основні та концентровані. Основними вважають, як правило, корми власного виробництва. До цієї групи належать зелені корми та продукти їх консервування – сінаж, сіно, солома та інші. Концентровані корми – це корми зернового та тваринного походження, вони відрізняються високим вмістом обмінної енергії та протеїну.
Вас цікавить технологія заготівлі кормів для великої рогатої худоби? Більше інформації ви знайдете на сайті компанії АГ-БАГ-Украина! ТОВ "АГ-БАГ-Україна" є лідером продажів силосних плівок, а також рукавів для зберігання кормів та сухого зерна в Україні. Понад 500 українських підприємств щорічно користуються продуктами та послугами компанії, підвищуючи ефективність свого бізнесу.
При доборі кормових коштів слід враховувати:
- обсяг кормів власного виробництва;
- енергетичну цінність кормів;
- співвідношення необхідних інгредієнтів кормів (амінокислоти, мінеральні речовини, вітаміни);
- вміст інгібуючих речовин у кормах;
- вплив згодовування кормів на якість молока та здоров'я тварин;
- технічні можливості, тривалість збирання врожаю та консервування;
- ефективність виробництва кормів.
Якщо ви шукаєте ефективну технологію заготівлі кормів для великої рогатої худоби, то у такому разі вам варто ознайомитеся з пропозицією компанії АГ-БАГ Україна!
У молочному скотарстві половина необхідних поживних речовин має покриватися за рахунок згодовування основного корму. У зв'язку з цим головним завданням при консервуванні зелених кормів є максимальне збереження їхньої якості.
У разі ринку, кормовиробству має передувати економічне обгрунтування можливості господарства. При цьому уточнюють наявність площ під кормові культури, їхню родючість, потреби в мінеральних та органічних добривах. Порівнюють витрати на кормовиробництво та очікувану поживну цінність кормів.
Вибір трав
При виборі трав для заготівлі сінажу особливу увагу слід приділити вмісту розчинних у воді вуглеводів. При цьому для оптимального процесу бродіння мінімальний вміст вуглеводів у свіжій масі повинен становити 2-3%. Коливання вмісту вуглеводів у сухій речовині становлять 7 - 25%. Мінімальна врожайність багаторічних трав при дотриманні технології вирощування приймається за 110ц з гектара площі.