Серед розповсюджених варіантів оздоблення стін є наклеювання шпалер. Це не складно і менш витратно в порівнянні з іншими методами. А якщо жоден готовий візерунок і забарвлення з каталогу не підходить до інтер’єру, можна спробувати шпалери під фарбування https://wallstore.com.ua/oboi-pod-pokrasku.
Які бувають види шпалер під фарбування
Цей відносно новий метод декору стін став дуже популярним завдяки своїй універсальності і доступності. Адже тепер шпалери українського виробника можуть бути не обмеженими асортиментом із каталогу магазину. Варто лиш обрати основу, а кольорова гама буде залежати тільки від власної фантазії.
Шпалери під фарбування - це зазвичай шпалери білого або молочного відтінку з рельєфним візерунком чи без, якими покривають стіни для подальшого нанесення на них фарби. Класифікувати їх можна за типом основного матеріалу. На сьогодні відомі чотири види шпалер під фарбу:
- паперові;
- вінілові;
- флізелінові;
- скловолоконні;
- бамбукові.
Додаткову консультацію щодо вибору шпалер можна отримати на сайті інтернет-магазину шпалер від виробника «Vinil», що пропонує якісні і сертифіковані шпалери за приємними цінами.
Переваги та недоліки
Шпалери під фарбу - той самий варіант, коли хочеться зменшити витрати на ремонт, створити свій особистий дизайн і заздалегідь потурбуватися про заощадження коштів на наступні ремонти. І ще низку переваг можна сюди додати:
- Неймовірний вибір кольорів та відтінків. Асортимент готових кольорових пропозицій обмежений, а колір фарби для шпалер можна створити свій власний, поєднуючи тони.
- Можливість у будь-який момент змінити колір стін. Для цього не потрібно знімати попередні, варто просто освітлити їх і нанести новий шар фарби. Шпалери на флізеліні дозволяють робити це до 10 разів.
- Великий вибір фактур. Тиснені візерунки наразі дуже різноманітні: східні мотиви, квіти, абстракція, дитячі композиції тощо, що дає можливість підібрати необхідний малюнок на кухню, в дитячу, вітальню, передпокій.
- Легкість у підготовці стін і наклеюванні. Стіни під шпалери не потребують особливих приготувань чи ідеального вирівнювання.
- Маскування дефектів на стінах. Тиснений орнамент дає можливість приховати невеликі западини, мікротріщини та хвилястість шпаклівки.
- Гарний показник тепло- і звукоізоляції.
- Екологічність та гіпоалергенність.
Недоліками цього виду оздоблення можна позначити мінуси самого матеріалу. Паперові, наприклад, мають менш тривалий термін експлуатації та недостатньо міцні, але абсолютна екологічність дозволяє декорувати ними стіни в дитячих та кімнатах. Вінілові, через низький рівень паропроникності, не рекомендується застосовувати у дитячих кімнатах. Варто також врахувати, що сильно рельєфні полотна будуть втрачати чіткість візерунка з кожним нанесенням фарби.