Вражаючий манікюр, доглянуті руки - візитна картка кожної жінки, її стиль, образ, життєва позиція. Затребуваність гель-лаку зумовлена низкою безумовних переваг порівняно зі звичайним покриттям. Однак у такому способі існують і свої мінуси: так, найчастіше після зняття покриття нігті виглядають стоншеними й нездоровими. Це пов'язано з ультрафіолетовим впливом, осушенням пластин LED-лампою і використанням засобів з хімічними складовими. Фахівці радять для відновлення нігтьових пластин робити перерву, періодично відмовляючись від гель-лаку. 

Навіщо відновлювати нігті після тривалого носіння гель-лаку?

Разом з появою і поширенням інновації в нейл-індустрії на початку 2000-х років виникло і переконання, що гелеве покриття завдає шкоди нігтьовим пластинам. На той момент воно було не безпідставним: нарощування мало на увазі спилювання кілька ліпідних шарів і висушування за допомогою кислотних праймерів та інших спеціальних препаратів. 

За два десятиліття розвитку нейл індустрії відбулися зміни в підході майстрів до процедур, та й матеріали, обладнання вдосконалилися. Високий рівень зчеплення засобів, більш якісні матеріали мінімізують небезпеку серйозних ушкоджень, однак, певні витрати все-таки існують. 

Під час зняття гелевого покриття неминуче видалення і верхнього шару захисної "покрівлі", що робить нігті слабкішими, тоншими і більш вразливими, наприклад, вони стають ламкими. Крім цього, тривале носіння такого манікюру, неякісні препарати та обладнання - всі ці фактори не найкращим чином позначаються на пластинах. 

Мета відновлювальних процедур - у зміцненні каркаса. Завдяки спеціальним лікувальним лакам, кремам, сироваткам з кальцієм, вітамінами та іншим продуктам ви отримуєте ефективні результати. З урахуванням стану нігтьових пластин важливо підібрати надійні, ефективні засоби для відновлювального етапу. Найкраще дозволити собі преміальну продукцію, яка продається в спеціалізованих магазинах, таких як https://froomo.com/

Поради щодо відновлення нігтьової пластини:

Вкоротити 

У разі пошкодження пластин, нігтики найкраще обрізати для запобігання подальшого розшаровування, а потім за допомогою пилочки надати їм заокругленої форми. Підпилювання раз на тиждень бафом (об'ємною м'якою пилкою) дає змогу видалити нерівності та позбутися задирок, огрубілої кутикули й деформованих шарів. Під час полірування бажано уникати натиску, щоб зайвий раз не травмувати нігтики.

Зміцнити

Каркас нашої нейл пластини передбачає у складі кератиноцити, які ідентичні з покрівлею даху. Ослаблення нігтів пов'язане з тим, що під час зняття покриття відбувається видалення верхнього захисного шару цієї "покрівлі". У період регенерації не рекомендується гель-манікюр або користуватися звичайними покриттями.

До числа ефективних зміцнювальних заходів належать:

  • Щотижневі лікувальні ванночки із застосуванням ефірних олій вітамінів А і Е, морської солі. Завдяки корисним властивостям речовин посилюється ефект регенерації.
  • Нанесення лікувальних лаків, склад яких містить поживні олії та інші інгредієнти, що сприяють загоєнню, зволоженню і зміцненню пластин.
  • Воскове полірування - передбачає використання полірувального воску та пилочки. Оброблені таким чином нігті краще утримують вологу всередині та надійно укріплені від механічних пошкоджень і зовнішнього впливу.
  • Процедури в салоні - передбачені сеанси сприяють якнайшвидшому вирішенню проблем, що виникли. Зміцнювальна процедура з використанням препарату на основі меду і бджолиного воску утворює захисну плівку, імітуючи шар кератиноцитів. Приємне і корисне шоколадне обгортання, та інші сеанси. 

Догляд за кутикулою

Осушені під УФ-лампою кутикули - це пошкоджені м'які тканини, що розташовані під ними та потребують живлення. Для зволоження підходять:

  • стимулювальні олії з вітамінами;
  • живильні креми та сироватки;
  • щотижневі зволожувальні маски-рукавички.

Зволоження і парафінотерапія

Такі сеанси із застосуванням косметичного парафіну доступні як у салоні, так і в домашніх умовах. Полягає процедура в такому:

  • парафін підігрівають у ванночці на водяній бані;
  • опускають до складу руки;
  • обертають кисті з плівкою, що утворилася, поліетиленом, надягають рукавиці або загортають рушником на 10-15 хвилин;
  • знімають маску, наносять живильний крем.

Сеанс парафінотерапії допомагає зміцнити нігтьові пластини, пом'якшує, розгладжує шкіру, має омолоджувальний ефект.

Комплексний догляд з правильно підібраними засобами сприяє ефективному результату, ви отримуєте здорові, міцні нігті за невеликий проміжок часу.