На сьогоднішній день, питання та тема сурогатного материнства являється досить актуальною. Далеко не всі пари можуть стати батьками, а деякі жінки готові допомогти у цьому. В першу чергу, жінка, яка погодилася стати сурогатною мамою, повинна відповідати певним вимогам. Для того, щоб отримати більше інформації про це, варто перейти за посиланням, щоб ознайомитися з особливостями такого важливого рішення.
Як показує статистика, близько двадцяти відсотків пар не можуть мати дітей. Досить часто таку проблему вирішують через пошук сурогатного материнства. Перевагою подібного являється те, що запліднені ембріони, що були переміщені в утробу іншої жінки, здатні приживатися значно краще. Це чудова можливість отримати дитину тим, хто не може зробити це самостійно, але прагне відчути щастя батьківства.
Що узагалі собою представляє сурогатне материнство? Йдеться про спеціальний репродуктивний метод, який надає можливість штучного запліднення. Сурогатна матір повинна погодитися виносити чужу біологічну дитину. У генетичному плані, плід не має жодного відношення до сурогатної матері. Тобто жінка, яка народжує дитину, тільки виношує її, а не являється мамою.
Переваги та можливі ризики сурогатного материнства
Головною перевагою у сурогатному материнстві можна назвати можливість мати свою дитину тим парам, які не здатні стати батьками. Але на цьому переваги не завершуються:
- Коли відбувається штучне запліднення, тоді можна виявити можливі генетичні відхилення ще до того, проведуть імплантацію;
- Не виникає проблем із тим, щоб визначити стать майбутньої дитини.
- Не дивлячись на явні переваги, сурогатне материнство має певні ризики. Щоб не виникало проблем, варто розглянути їх та прийняти остаточне рішення:
- Сама послуга, медичне обстеження являється дорогою, тому скористатися такою послугою можуть тільки ті пари, в яких є серйозні кошти;
- Також проблемою можна назвати те, що можна наштовхнутися на шахраїв та посередників, що виконують обов’язки недобросовісно, тобто також обманюють;
- Можливий ще один негативний результат, який полягає у тому, що сурогатна матір відмовляється віддавати малюка. Інколи у жінки прокидається материнський інстинкт і вона не слухає того, що дитина їй не належить.
Для того, щоб уникнути таких труднощів та проблем, варто з самого початку прописувати необхідні моменти у договорі. Тобто, обговорювати все чітко та детально. І для цього, в першу чергу, потрібна надійна компанія, яка візьме на себе обов’язки владнати подібні питання.
Чи повинна жінка бути заміжньою, щоб стати сурогатною мамою?
Вимога бути заміжньою жінкою не являється обов’язковою. Але для більшості пар, що мріють стати батьками, факт того, що жінка має свою сім’ю являється перевагою. Перебування у шлюбі викликає відчуття захисту та надійності. Але, знову-таки, це не являється обов’язковим, договір можуть укласти і з вільною дівчиною. Якщо жінка заміжня, тоді вона повинна одержати та надати нотаріально завірений дозвіл на те, щоб провести запліднення.
Незважаючи на ризики, все більше стає бажаючих звернутися за послугами сурогатних матерів. Пояснюється це тим, що це дуже надійний спосіб стати батьками, а сурогатній матері допомогти іншим у цьому.
Звертаючись у компанію "Донори за життя" обидві сторони можуть бути певними, що угода виконується до останнього моменту. Сурогатна матір отримує обговорену фінансову винагороду, а бездітна пара бажану дитину, про яку мріяли. Спеціалісти, які працюють у компанії, зроблять все, що від них залежить, щоб мета виявилася досягнутою.