В нещодавньому ефірі Данілов підняв таке важливе для українців сьогодні питання, як мобілізація. Він розповів, що ТЦК наразі набирають людей постійно. Підсумувати виступ Данілова можна так: ситуація доволі складна, але контрольована і не є катастрофічною. Також він наголосив на тому, що саме військові мають вирішувати, хто підходить для служби в Збройних Силах України, а хто ні, тому це тільки їх прерогатива.
Наразі загальна мобілізація триває, тому всім важливо знати останні новини мобілізації, щоб бути в курсі подій. Читайте про це лише в авторитетних джерелах, як сайт Укрінформ.
Під час свого виступу Олексій Данілов розповів, як відбувається мобілізація в Україні на сьогодні. Якщо на початку війни була дуже велика кількість людей (мається на увазі добровольців), які приєдналися до лав ЗСУ та почали захищати нашу країну, то зараз кількість таких людей зменшилася, адже пройшло вже більше 600 днів війни. Але процес іде, і, як зазначив Данілов, мобілізація продовжується кожного дня і пауз у цьому процесі не було.
В Україні наразі діють центри комплектації або ТЦК. Люди, що там працюють, підпорядковуються безпосередньо військовим. Вони вирішують, скільки людей потрібно призвати, та виконують відповідні плани. Також військові самі визначають, потрібна конкретна людина армії чи ні. Система набору зараз працює добре і є налагодженою. Данілов погоджується з тим, що дане питання складне, але не називає його катастрофічним.
Всі новини з теми мобілізація Україна читайте лише в перевірених джерелах, де публікується інформація з прямої мови. На сайті Укрінформ за посиланням https://www.ukrinform.ua/ ви знайдете лише актуальну інформацію на найбільш хвилюючі для українців теми.
Під час свого виступу Сергій розповів, що люди, які приходять до центрів комплектації, спочатку проходять повне медичне обстеження для виявлення реального стану їх здоров’я. Після цього військовими приймається рішення. Якщо вони вирішують, що конкретна людина підходить для служби в армії та буде корисною для захисту сил безпеки і оборони, то вона відправляється на обов’язкові навчання. Цей процес відбувається постійно і, за словами Данілова, постійно прогресує і є вже налагодженим.
Також в ефірі було сказано про те, що сьогодні війна видозмінюється, тому військові обирають самостійно, до яких видів Збройних сил люди потрібні найбільше. При цьому, деякі категорії військовозобов’язаних отримають відстрочки від мобілізації. Так, 8 листопада Верховною Радою України було ухвалено закон щодо того, щоб працівники ДСНС отримали відстрочку від мобілізації.
Нагадаємо також, що 9 листопада було продовжено дію воєнного стану та загальну мобілізацію в Україні. Президент Володимир Зеленський підписав відповідні закони, що передбачають продовження дії воєнного стану ще на 90 діб. Це означає, що мобілізація триватиме як мінімум до 14 лютого 2024 року. В розділі мобілізація новини на сайті Укрінформ слідкуйте за тим, як розвивається ситуація та чого можна очікувати в майбутньому.