Практично кожен розуміє, що спосіб отримання води дільниці шляхом буріння свердловин має переваги. Різновидів методів спорудження власного джерела води є кілька. Організація свердловини може бути як самостійною, так і проведеною за допомогою фахівців. І другий спосіб, безумовно, дозволяє досягти якісніших результатів, однак для того, щоб донести це до споживача послуг, буровику потрібно самому визначити основні переваги залучення його бурової техніки та співробітників до буріння.
Переваги наявності свердловини
- більш гігієнічна, ніж альтернативне водопостачання;
- буріння свердловини на глибину, наприклад, 35 метрів займає 1-2 дні, а колодязних кілець за цей час можна вкопати всього 4;
- не небезпечна для дітей, у неї неможливо впасти;
- на відміну від колодязя, що займає менше місця на ділянці;
- свердловина, пробурена на ту саму глибину з колодязем, буде економічно доцільніше!
Замовити буріння свердловини на воду ви можете за посиланням https://www.burinnya-sverdlovyn.com.ua/burinnya-sverdlovin-na-vodu/!
Переваги артезіанських свердловин
Вода з артезіанської свердловини в рази чистіша і корисніша за водопровідну — ніякого хлору, тільки вода, очищена природою і збагачена необхідними елементами.
Сотнями свердловин, пробурених фахівцями компанії https://www.burinnya-sverdlovyn.com.ua/burinnya-promislovih-sverdlovin/, підтверджено, що професійна робота не лише виправдовує очікування наших клієнтів, а й дає можливість щодня отримувати стабільну високу водовіддачу. Пов'язано це з тим, що артезіанські свердловини буряться на водоносний шар вапняку та мають продуктивність від 1 до 3 кубічних метрів на годину.
Перебої та нестабільна робота центрального водопостачання, відключення води, пов'язані з профілактичними роботами – все це залишиться у минулому. Ваша артезіанська свердловина у будь-якому районі матиме безперервну водовіддачу. При дебіті (водовіддачі) півтора - три кубічних метри на годину ви зможете відкрити близько п'яти водорозбірних точок без перебоїв та втрати якості напору.
Свердловина на вапняк (артезіанська) даватиме чисту воду в будь-який сезон, у той час як свердловина на пісок у цьому сенсі може бути вразлива, наприклад, піщані свердловини знижують кількість водовіддачі взимку. Це легко пояснити — вапняковий водоносний шар більш рясний на відміну від піщаного.