Як би батьки не опиралися, але комп'ютерні ігри міцно увійшли в життя сучасних дітей. Тому замість того, щоб робити з комп'ютера табу, краще запропонувати дитині ігри, які принесуть йому користь і навчать того, що у мами з татом часто не знаходиться часу. Крім того, вже доведено, що правильно підібрані програми ефективно можуть навчати малюка не тільки вивчення клавіатури, але і іншим принципам роботи за стаціонарним комп'ютером або ноутбуком. А, як відомо, на сьогоднішній день будь-яка діяльність людини пов'язана з інформаційними технологіями та Інтернетом.

При виборі комп'ютерної ігри для діточок слід віддавати перевагу якісним розробкам, створених із залученням дитячих психологів. Такі ігри сприяють розвитку пам'яті дитини, уяви, логіки та інших навичок. Дівчаткам дуже подобаються навчальні ігри за мотивами мультфільмів та казок, наприклад, про Білосніжку або Снігову королеву. Ігри Винкс – це взагалі ціла окрема категорія, адже для всіх без винятку дівчаток мультяшні чарівниці стали справжнім предметом поклоніння. До речі, улюблених героїнь можна використовувати і в цілях виховання, адже вони не тільки допомагають розвивати фантазію, але й навчають дівчинку, як потрібно діяти в різних життєвих ситуаціях. А ще вони сильні і рухливі, а значить неважко буде переконати доньку побігати на вулиці з подружками або зайнятися спортом, щоб бути схожою на своїх улюблених персонажів.

 Для дошкільнят і маленьких школярів існує ціла серія освітніх ігор і програм. Вони дозволяють поліпшити знання і вирішувати цілу купу різноманітних завдань, в ігровій формі освоюючи багато питань з шкільної програми. Великою популярністю у дівчаток користуються такі суто дівчачі ігри, як модний магазин або весільний салон, кулінарія, серія ігор про Барбі, яку можна наряджати, разом подорожувати і грати з нею в різні ігри. Ігри Винкс в цьому плані, звичайно ж, стоять на першому місці у маленьких принцес. Не варто переживати, що діти витрачають час даремно, граючи за комп'ютером у своїх улюблених персонажів. Навіть якщо гра здається суто розважальної, вона все одно вчить дитину розв'язувати задачі на логіку та уяву, розвивати пам'ять і увагу. До того ж, якщо не сидіти за комп'ютером занадто довго (не більше 45 хвилин на день), то в ньому немає ніякої шкоди. При правильному підході ігри стануть помічником для навчання, багато залежить від батьків, їхнього вибору для своїх дітей.