Лазерна корекція зору в медичному центрі https://www.visiobud.com/uk/lazerna-korektsiya-zoru/ – це альтернативний метод лікування, який викликає у пацієнтів як позитивні враження, так і низку побоювань чи страхів. Однак при правильному передопераційному плануванні, грамотному виконанні втручання хірургами та дотриманні всіх рекомендацій пацієнтами після процедури виправлення зору за допомогою лазерних технологій безпечно та прогнозовано.
Лазерне обладнання дозволяє проводити маніпуляції точково, впливаючи лише на конкретні структури всередині ока, за винятком травматичних ушкоджень інших тканин. Також відсутність необхідності вводити пацієнта в наркоз значно полегшує суб'єктивне сприйняття цієї маніпуляції хворим та скорочує термін проведення корекції лікарями.
Для проведення лазерної корекції зору пацієнт приходить у призначений час та день в медичний центр у супроводі родича чи знайомого, який допоможе дістатися додому після операції. За кермо самостійно сідати не можна. Офтальмолог проводить остаточне передопераційне обстеження, після якого пацієнта запрошують до передопераційної. Його просять переодягнутися в змінний чистий одяг, обробляють одяг та взуття і вводять у стерильну операційну зону.
Скільки часу триває лазерна корекція?
Лазерна корекція зору – одна з найшвидших операцій, тому сам етап втручання триває лише 5-10 хвилин на одному оці. Точний час маніпуляції залежить від обраної методики, можливостей лазера та кваліфікації хірурга, який буде проводити операцію.
Госпіталізація до стаціонару не потрібна. Перші 1,5-2 години після операції пацієнту необхідно перебувати під наглядом офтальмолога, він отримує докладні інструкції щодо поведінки у реабілітаційний період. Потім за допомогою супроводжуючого може залишити клініку.
Відновлювальний період
Реабілітація зору пацієнтів після лазерного втручання вважається найкоротшою порівняно з іншими операціями щодо лікування органу зору. Першу добу не можна торкатися прооперованих очей, важливо суворо обмежити можливість потрапляння сторонніх тіл для попередження запальних ускладнень. Початковий відновлювальний період триває близько тижня і має на увазі суворіші обмеження звичного режиму життя - обережна поведінка під час гігієнічних процедур, мінімізація навантаження з поступовим її нарощуванням.