"Санкції наносять економіці, а також сільському господарству Баварії, значний збиток ", - сказав Хорст Зеехофер для "Bild am Sonntag". "Ми повинні поставити собі питання, чи цей автоматизм введених санкцій  буде діяти завжди, чи є законним", - зазначив прем'єр-міністр уряду Баварії - одного з найвпливовіших федеральних земель, що утворюють республіку  Швейцарії та Німеччини. Зеехофер висловився за "вербальні  розброєння" у відносинах з Росією. "Чим швидше ми підемо від воєнної  риторики, тим краще і для Баварії і для всієї Німеччини", - зазначив він. Інші цікаві новини україни за тиждень ви маєте можливість прочитати на нашому сайті.

Інтерв'ю - це черговий  протест проти санкцій. Баварський політик поставив під сумнів їх зміст, зокрема, в інтерв'ю агентству в середині грудня. Зеехофер зустрінеться 4 лютого в Москві з президентом Росії Володимиром Путіним.

ХСС вимагає посилення політики щодо біженців

Прем'єр-міністр Баварії є головою правлячої в цій федеральній землі ХСС - партії, що утворює разом з ХДС і СДПН коаліційний уряд Ангели Меркель. Як маленький коаліціант  ХСС, до речі, спірних питань, прагне підкреслити свою незалежність від більшої  сестринської партії - ХДС. В умовах кризи мігрантів ХСС вимагає посилення політики щодо біженців.

ЄС прийняв у грудні рішення про продовження на півроку економічних санкцій проти Росії, введені у зв'язку з її причетності в конфлікті на сході України.

Діючі в даний час обмеження, закінчуються в кінці січня. ЄС не скасовує обмежень від виконання домовленостей з Мінська, з приводу припинення конфлікту в східній Україні. В ЄС панує злагода, що ці угоди не були реалізовані. Вони передбачають, серед іншого, відновлення через Київ до кінця року контроль над кордоном з Росією в регіоні, наповненому повстанцями.

Економічні санкції проти Москви,  за підтримки повстанців у східній Україні, були введені ЄС влітку 2014 року. Вони включають в себе обмеження у доступі до капіталу для російських державних банків і нафтових компаній, обмеження на продаж високих технологій для нафтової промисловості, обладнання подвійного застосування, а також ембарго на зброю.

Текст стосується військового обладнання, переданого в Україні на підставі спеціального президентського дозволу, наданого йому Конгресом, щоб забезпечити швидку доставку обладнання за кордон. Це один із п'яти урядових програм, використовуваних для доозброєння  України з початку цього конфлікту. США виділили кошти, зокрема, на підготовку української армії.

"Вашингтон Пост" вказує, однак, що "для деякого старого обладнання (американського) на (українському) фронті - це символ політики США, які виконали лише мінімум в питанні зміцнення влади в Києві і запобігання злочинів Росії".