ПОЗИЦІЯ
12:41, 16 липня 2019 р.
Інвестиції відродять промисловість Чернігова і збільшать відрахування у місцевий бюджет на соціальну сферу, – Володимир Ткаченко
ПОЗИЦІЯ
ПОЗИЦІЯ. Разом з колегами і однодумцями ми започаткували громадський фонд, який допомагає профорієнтаційно визначитися абітурієнтам і їх батькам з майбутньою професією. Зараз дуже часто дитина вступає до ВНЗ, який для неї обирають батьки і, як результат, незацікавленість у навчанні і не бажання працювати за професією. І таких випадків – понад 40%. Тому ми організували безкоштовні центри, які вже працюють в Київській, Житомирській і Львівській областях. Незабаром він з’явиться і в Чернігові.
На цьому у програмі «Вечеря на Свободі» на радіо SVOBODA.FMнаголосив кандидат у народні депутати Верховної Ради України по 205 ВО Володимир Ткаченко.
Він нагадав, що працюючи 17 років у Чернігові викладачем історії вивчив біля 9 тисяч студентів.
«Принцип роботи нашого громадського фонду - всі діти розумні і талановиті. Може бути талановитий вчений, слюсар або офіціант. Ось чому, наше завдання правильно зорієнтувати дитину, а потім вже працювати в цьому напрямку», – зазначив Володимир Ткаченко.
Також, за його словами, доки в Чернігові не буде відроджена промисловість і не забезпечено достатнього відрахування до місцевого бюджету на соціальну сферу, буде чимало безробітних у місті. І одним з шляхів виходу з ситуації, він вбачає у залученні інвестицій.
«З 2011 по 2014 роки я координував роботу з залучення інвестицій у Чернігівську область. За три роки було залучено в 20 разів більше інвестицій – понад 100 млн долл, ніж за всі роки незалежності України. Нам вдалося втілити у життя два потужних інвестиційних проекти – агропідприємство «Фанда» в Чернігівській області на загальну суму – 57 млн долл, інвестором якого виступила компанія «Хуанфанцюй» та найбільший в Європі завод по виробництву поліефірного волокна у місті Фастів Київської області на 25 млн долл. Найбільший проект, який було підготовлено й розпочата його реалізація – цементний завод у Новгород-Сіверському на 300 млн долл інвестицій. Була розроблена проектна документація, розпочалось будівництво, але у 2014 році з початком військової агресії, подальша реалізація проекту зупинилась. Сьогодні у європейських партнерів є велика зацікавленість вкладати інвестиції і розвивати Чернігівщину. Але, ключове для них – їхня інвестиція має бути захищена на рівні державних гарантій або місцевої влади», – підкреслив Ткаченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:10, 19 листопада
18
20:30, 21 листопада
08:45, 10 листопада
1
08:05, 9 листопада
12:27, 14 листопада
250
live comments feed...