• Головна
  • В ДТП на Чернігівщині розбився київський рятувальник
11:30, 6 січня 2020 р.

В ДТП на Чернігівщині розбився київський рятувальник

Двоє людей загинули у автомобільній аварії на Чернігівщині. У Борзні ввечері 3 січня водій позашляховика не впорався із кермуванням.

Авто Mitsubishi Pajero Sport спочатку врізалось в електроопору, а потім у житловий будинок. Автомобіль перекинувся на дах.

У салоні перебували двоє чоловіків – 30-річний водій та його 29-річний пасажир. Їх врятувати не вдалось.

Для проведення робіт з деблокування загиблих, яких затисло деформованими конструкціями автомобіля, залучалось відділення 24-ої Державної пожежно-рятувальної частини Борзни.

Пізніше у службі з надзвичайних ситуацій Києва повідомили, що загиблим пасажиром виявився їхній співробітник – столичний рятувальник Сергій Друковський.

Наразі триває розслідування причин аварії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #Борзна
Оголошення
live comments feed...