
11:39, 16 квітня 2020 р.
Ніж – як аргумент у сварці. В Чернігівській області жінка по п’яні зарізала співмешканця
У Прилуках поліцейські затримали жінку, яка завдала співмешканцю смертельного ножового поранення.
Вночі 14 квітня на лінію 102 надійшло повідомлення, що в лікарню з тяжкими травмами кримінального характеру госпіталізовано місцевого жителя. Попри вжиті реанімаційні заходи, медикам не вдалося врятувати пацієнта.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції. Поліцейські встановили, що під час спільного вживання алкогольних напоїв між потерпілим та його співмешканкою виникла сварка, в ході якої жінка завдала чоловікові смертельне ножове поранення.
Поліція затримала жінку та помістила її до ізолятора тимчасового тримання за підозрою у нанесенні співмешканцю смертельних тілесних ушкоджень. Їй загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та оголошення про підозру. Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 6 лютого
09:50, 7 квітня
00:00, 7 квітня
13:09, 3 квітня
live comments feed...
Коментарі