• Головна
  • У Чернігові не вистачає водолазів. Як місто буде вирішувати питання безпеки на пляжі?
12:10, 9 червня 2020 р.

У Чернігові не вистачає водолазів. Як місто буде вирішувати питання безпеки на пляжі?

У Чернігові не вистачає водолазів. Як місто буде вирішувати питання безпеки на пляжі?

Цього року рівень води у Десні в районі пляжу «Золотий берег» – найнижчий за останні 100 років. Проте, у Чернігові хочуть посилити заходи безпеки.

Керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун запевнив, що ям у Десні в межах пляжу у процесі обстеження дна не виявлено. До того ж, рівень води цього сезону значно нижчий (станом на зараз – 189 см над рівнем поста), ніж торік. Тому, на його думку, повторення минулорічних показників щодо аномально високого рівня смертності на воді, ц 2020 році не буде.

Разом з тим чиновник наголосив: є велика проблема з водолазами, оскільки вони працюють на підприємство, що фінансується з обласного бюджету. До того ж, там лишилося тільки 5 фахівців.

Нужны опытные специалисты. А плавец-рятувальник – он только ходит по берегу и в мегафон озвучивает о мерах безопасности или кинуть круг может, заявил Григорий Годун.

За його словами, водолази з рятувальної станції у разі виклику зможуть прибути хіба що за 15 хвилин, тоді як людині для врятування життя, потрібно надати допомогу не пізніше, ніж за 7 хвилин. До того ж, водолази обслуговують усю область і іноді можуть бути далеко за межами Чернігова.

Сьогодні, 9 червня, планується спільне обговорення проблеми з представниками Чернігівської обласної державної адміністрації.

Григорій Годун запропонував створити комунальне підприємство, аби вирішити питання і забезпечити на «Золотому березі» постійне перебування з ранку до 21:00 принаймні двох водолазів.

Натомість міський голова Владислав Атрошенко наполягає на тому, аби за сумісництвом на частину ставки працевлаштувати водолазів на міське комунальне підприємство «Паркування та ринок».

Якщо вдасться реалізувати цей сценарій, то спеціалістам за чергування будуть доплачувати відповідно до годин, проведених на пляжі. Наразі їхня ставка на обласному підприємстві – 4700 гривень на місяць, розповів Григорій Годун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водолази #пляж #Григорій Годун #Золотий берег #безпека на воді
Оголошення
live comments feed...