
13:01, 3 липня 2020 р.
Комунальники пояснили навіщо косять траву в Чернігові

ЖЕК-10 відкрив таємницю. Виявляється, траву у місті косять не лише заради благоустрою.
Крім візуального ефекту, комунальники покосом травми у дворах Черніговапереслідують ще декілька цілей.
По-перше, скошена трава відкриває доступ до сміття і його легше прибрати. В ЖЕК-10 заявляють, що нерідко чернігівці кидають сміття у зарості високої трави.
По-друге, це ще й безпека. Повідомляється, що кліщі люблять високу траву. Тож на тих дитячих майданчиках, де траву покосили, гратися значно безпечніше. Та ж історія – і з територіями для вигулу домашніх тварин.
Ще один аспект – екологічний. Чим частіше підстригати траву, тим щільнішим буде газон і тим менше на ньому з’являтиметься бур’янів.
До того ж не треба забувати, про алергіків, які можуть страждати від цвітіння злакових та інших рослин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:02, 10 травня
11:53, 9 травня
51
live comments feed...