
10:30, 29 серпня 2020 р.
За погрози прокурору та судді житель Чернігівщини отримав 4 роки

Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив вирок для мешканця Городнянського району. Чоловіка засуджено до 4 років та 1 місяця позбавлення волі.
Прокуратура обвинувачувала чоловіка в погрозах вбивством щодо працівників прокуратури та судді у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків.
Перебуваючиу Чернігівському слідчому ізоляторі чолові надсилав на адресу Чернігівської місцевої прокуратури та Деснянського районного суду міста Чернігова листи, в яких детально описував процес запланованих ним вбивств прокурорів та судді, які він вчинить після його звільнення з СІЗО.
Такі погрози зловмисник висловлював щодо прокурора, який підтримував стосовно нього обвинувачення у іншій справі про неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, на адресу керівника прокуратури та до судді, який призначив справу до розгляду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:43
Вчора
Оголошення
12:45, 7 травня
11:31, 3 травня
6
live comments feed...