
15:55, 13 березня 2021 р.
Гурт із Чернігова записав нову пісню до дня народження Тарас Шевченка

«Нам не однаково, чи будем ми жить в Україні, чи ні…» Нова пісня гурту «Голос душі» присвячена дню народженню Тараса Шевченка та воїнам, які захищають нашу країну від російської агресії на Сході.
– Пісня народилася рік тому, як завжди, спонтанно. Мабуть, душі загиблих хлопців допомагали нам згори. Ми настільки надихнулися словами, що вже через 3 дні записали демо-версію. Вже тоді її порівняли з тим, як звучить сучасний гімн, – зазначає співачка гурту Ольга Швед.
– Це симбіоз минулого і сьогодення. Кобзаря і Революції Гідності. Болю і Любові. Нескореного бажання бути вільними і незалежними. Україна зможе вистояти, побороти ворогів і подолати всі перешкоди на своєму шляху, якщо лиш нам буде НЕ однаково.
Разом з прем’єрою пісні гурт презентував також mood video до неї. Зйомки відбулися в Чернігівському військово-історичному музеї, у спеціальній виставковій залі, присвяченій сучасній війні.
Також у відео використані реальні кадри бойових дій, зокрема, надані відомим військовим журналістом Михайлом Ухманом.
– Ми граємо авторські пісні у стилі поп-інді-року. Ця пісня для нас дуже особлива. Вона є життєствердною та дає надію на те, що «рай на землі» – це саме Україна, описана у віршах великого поета, – наголошують музиканти гурту «Голос душі».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:28
Вчора
14:20
Вчора
Оголошення
16:54, 27 квітня
21
11:57, 26 квітня
6
09:54, 1 травня
59
08:40, 30 квітня
9
live comments feed...