
10:12, 29 березня 2021 р.
Дорогу Чернігів – Київ знову ремонтують

З приходом тепла відновилися ремонтні роботи на трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Цього разу – на 6-кілометровому відрізку дороги біля села Лемеші, повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.
У минулому році роботи з капітального ремонту були розпочаті на двох ділянках на території Чернігівської області:
• між Кіптями та Лемешами (89–95 км);
• на межі Київської та Чернігівської областей (63–67 км).
У 2021 році роботи з оновлення траси продовжується. Ще у лютому підрядник приступив до демонтажних робіт на транспортній розв'язці поблизу Козельця, яка поєднує дороги М-01 та Т-25-35. Тепер почалися роботи з асфальтобетоном.
Капітальний ремонт за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ здійснює азербайджанська компанія AzVirt LLC. Технічний нагляд забезпечує компанією Dongsung Engineering (Південна Корея).
Усього у рамках капітального ремонту на трасі М-01 відновлять та посилять дорожнє покриття, відремонтують існуючі шляхопроводи, встановлять нові дорожні знаки, нанесуть розмітку, влаштують зовнішнє освітлення.
Всього капітальним ремонтом охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі – від Києва (включаючи об'їзну Броварів) до Кіптів. В межах Чернігівської області буде капітально відремонтовано 37 км дороги М-01.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:12
Вчора
Спецтема
Оголошення
12:27, 26 березня
12:02, 27 березня
11:58, 4 березня
live comments feed...