• Головна
  • Злодіїв, які приїхали на Чернігівщину аби пограбувати магазин, затримали на вул. Київській
14:39, 15 квітня 2021 р.

Злодіїв, які приїхали на Чернігівщину аби пограбувати магазин, затримали на вул. Київській

Автомобіль з трьома підозрюваними в пограбуванні магазину та людської домівки на Корюківщині затримали вчора на вулиці Київській, у Чернігові. Як стало відомо, для злочинних дій, чоловіки спеціально приїхали з Київської області. Усі вони були неодноразово судимі за інші злочини.

Про це повідомив сектор комунікації ГУНП.

Повідомлення про першу крадіжку в одному з магазинів Сновської ОТГ надійшло до поліції вчора близько 8-ї ранку: невідомі особи вкрали продуктів щонайменше на 3 тисячі гривень. Через кілька годин до правоохоронців звернулися жителі міста Корюківка та розповіли, що з їхнього будинку вночі викрали золоті прикраси та побутову техніку.

Оперативники встановили, що поблизу місць скоєння злочинів був помічений один і той самий легковий автомобіль. Правоохоронці ввели поліцейську операцію «Перехоплення» та встановили маршрут, за яким рухався автомобіль зловмисників.

За кілька годин оперативники зупинили транспортний засіб в Чернігові: в салоні перебувало троє 30-річних чоловіків.

У них виявили та вилучили все викрадене у потерпілих майно, зокрема золоті прикраси, побутову техніку та продукти.

що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пограбування #магазин #крамниця #поліція #затримання #вул. Київська
Оголошення
live comments feed...