
09:45, 16 червня 2021 р.
Коронавірус у Чернігівській області: вперше за тиждень хворих стало більше
У Чернігівській області за добу виявлено 9 нових випадків захврювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА.
Захворювання підтверджено у трьох жителів Борзнянського району. По два інфікованих в Бахмацькому та Козелецькому, по одному – в Корюківському та Менському районах. У Чернігові – жодного випадку.
При цьому 6 пацієнтів із 9 госпіталізовано, решта лікується амбулаторно. На жаль, зафіксовано один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померла 80-річна жителька Ніжина.
Це вперше за тиждень, коли показники виявлених нових хворих збільшилися. Так, станом на 10 було зафіксовано 90 випадків, наступної доби – 68, далі – 54 і 25. А станом на14 червня медики відзвітували про 1 новий випадок хвороби.
Загалом на Чернігівщині від початку пандемії – 57 тисяч 346 випадків захворювання на COVID-19, з них:
• 55 184 пацієнти одужали
• 605 - лікується амбулаторно
• 113 – перебуває на госпіталізації у медзакладах
• 1346 летальних випадків
• 98 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
Нагадаємо, напередодні колишній начальник управління охорони здоров'я Чернігова Владислав Кухар спрогнозував, що восени на нас чекає нова хвиля коронавірусу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:09
Вчора
11:33
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:47, 16 березня
15:16, 18 березня
00:00, 20 березня
09:47, 16 березня
00:00, 18 березня
live comments feed...