
09:19, 11 липня 2021 р.
COVID-вакцинація у чернігівських ТРЦ: цієї суботи вакциною Pfizer щепили 1106 осіб
Цими вихідними у Чернігові запрацювали два нові пункти масової вакцинації населення. Розмістилися вони у торгівельних центрах: Hollywood та ЦУМ. Щеплення проводили вакциною Pfizer.
Як повідомив генеральний директор міської лікарні №2 Владислав Кухар, в перший день вакцинації, 10 липня, у торгівельному центрі Hollywood вакциною Pfizer щепилося 686 людей, у ЦУМі – 420.
В цей же день вакцинуватися до Деснянської районної ради прийшло всього 194 людини. Щеплення проводили вакциною CoronaVac.

До речі, Чернігів став першим містом в Україні, в якому проводили щеплення вакциною Pfizer в пунктах масової вакцинації.
Нагадаємо, у Чернігові пункти масової вакцинації населення працюють щовихідних. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:58, Вчора
13:58, Вчора
13:09, 3 квітня
00:00, 31 березня
live comments feed...