
08:47, 19 серпня 2021 р.
Цілодобові магазини АТБ і нічна дискотека. Які заклади у Чернігові отримали право працювати уночі
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив перелік магазинів та ресторанів з нічним режимом роботи.
У переліку цих об’єктів більшість – супермаркети АТБ, а також кілька закладів громадського харчування і навіть дискотека.
Нічні АТБ у Чернігові
Члени виконкому узгодили цілодобовий режим роботи для дев’яти магазинів АТБ. Утім, фактично усі вони і раніше працювали вночі, тож принципово нічого не зміниться.
За словами заступниці начальника управління економіки Віталії Ярещенко, дозвіл отримали ті супермаркети, які розташовані у окремих приміщеннях або ж у нежитлових будівлях:
• вул. Ціолковського, 12 (Шерстянка)
• вул. Гагаріна, 21 (Подусівка)
• вул. Мазепи, 60 (навпроти ринка «Вісла»)
• вул. П’ятницька, 50 (збоку від Мегацентру)
• пр. Миру, 194, корп. 1 (Ремзавод)
• вул. Незалежності, 10 (Масани)
• вул. Гонча, 47 (перехрестя з пр. Перемоги)
• вул. Шевченка, 228-В (Бобровиця)
• вул. Рокосовського, 15 (навпроти магазина «Турист»)
Ще трьом супермаркетам АТБ, які розташовані у житлових будинках чи прибудовах до них, дозволили працювати лише від 6-ї години ранку до 23:00.
• вул. Рокосовського, 35 (круглий «Сіверський»)
• вул. Доценка, 6
• вул. Бєлова, 29-А
Магазин і кафе
Також виконком погодив графіки роботи для чотирьох закладів громадського харчування (у тому числі – для ресторану «Макдональдс» і цілодобового непродуктового магазина.
До 23:00 можуть працювати кафе Feliz (вул. Святомиколаївська, 19, за філармонією) і кафе « Бринза» (вул. Незалежності, 15/12А, Масани). До 1-ї години ночі – кафе «Унісон» просп. Миру, 207, біля обласної лікарні). У останньому випадку мова йде про окрему нежитлову будівлю.
Також від 7:00 до 23:45 має право обслуговувати відвідувачів «Закусочна МакДональдз Юкрейн Лтд» (саме так вказано у документі) на вулиці Кирпоноса, 34. При цьому МакДрайв буде вікдритим цілодобово.
Цілодобово відкритим може бути і магазин Flora Vip Luxe на вулиці Шевченка, 9. Це житловий будинок, проте, за словами Віталії Ярещенко, мешканці погодилися з тим, аби крамниця квітів працювала за таким графіком.
Нічна дискотека
Ще один об’єкт у переліку – нічна дискотека «Магніт», яка розташована у окремій нежитловій будівлі за адресою: вул. Рокосовського, 15. Колись тут існував нічний клуб «Магнолія».
Тепер заклад може офіційно працювати з 18:00 до 6-ї години ранку. В управлінні економіки уточнили, що раніше дискотека не зверталася до них щодо узгодження графіку роботи.
Цікаво, що власник закладу – фізична особа-підприємець, яка зареєстрована усусідньому будинку – вул. Рокосовського, 13.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:12
Вчора
Спецтема
Оголошення
12:27, 26 березня
12:02, 27 березня
11:58, 4 березня
live comments feed...