• Головна
  • Траса Київ-Чернігів. Через будівництво мосту перекриють автотрасу: коли та як надовго
18:12, 11 листопада 2021 р.

Траса Київ-Чернігів. Через будівництво мосту перекриють автотрасу: коли та як надовго

Траса Київ-Чернігів. Через будівництво мосту перекриють автотрасу: коли та як надовго

У рамках капітального ремонту 80 км автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, зводять пішохідний міст у селі Семиполки.

Про це повідомляє Укравтодор.

11 листопада розпочато будівельно-монтажні роботи на пішохідному мосту. Через це лівий проїзд на ділянці км 55+900 - 58+550 автошляху М-01 перекрито.

12 листопада під час монтажу балок прогонової будови планується повне перекриття руху автотранспорту на обох проїздах. Зупинка руху триватиме 15 хв. Таке повне перекриття у п‘ятницю, 12 листопада, проводитиметься двічі.

Радимо водіям врахувати дану інформацію під час планування поїздок.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перекриття руху #Київ-Чернігів #ремонт #мост
Оголошення
live comments feed...