
08:42, 13 грудня 2021 р.
Три аварії за добу на дорогах Чернігівської області. Одна з них – смертельна

Протягом доби у Чернігівській області сталося три аварії, внаслідок яких одна людина загинула, а ще дві отримали травми, повідомили у Департаменті цивільного захисту населення Чернігівської ОДА.
Так о 07:12 у неділю, 11 грудня, у селі Кам’янська Слобода Новгород-Сіверської територіальної громади водій збив пішохода, який від отриманих травм загинув на місці події.
Наразі правоохоронці встановлюють марку автомобіля та особу водія, який зник з місця ДТП.
Також аварії сталися у місті Ічня, де у неділю, 12 грудня, о 1:20 ночі водій автомобіля AUDI Q5 збив жінку. Її доправили до реанімаційного відділення Ічнянської міської лікарні.
А близько 17:00 того самого дня на автодорозі Н-07 Київ – Суми біля села Нова Басань зіткнулися автомобілі ВАЗ 2106 та ЗИЛ-ММЗ 554.
В результаті ДТП водійка легковика отримала тілесні ушкодження. Її шпиталізували до Бобровицької опорної лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
Вчора
Оголошення
00:00, 6 лютого
11:06, 14 квітня
09:50, 22 квітня
00:00, Вчора
15:33, 15 квітня
live comments feed...