
10:38, 26 січня 2022 р.
У Чернігові знову повідомили про замінування у школах. Які заклади тероризують тепер

Третій день поспіль у Чернігові до правоохоронці надходять повідомлення про замінування закладів освіти.
Сьогодні, 26 січня, до правоохорнних органів надійшло електронне повідомлення, яке містить чергове повідомлення з попередженням про замінування кількох десятків об’єктів.
У списку «електронних терористів» цього разу опинилися усі школи, коледжі, ліцеї та торгові центри Чернігова.
Цю інформацію підвтердилди журналістам 0462.ua в управлінні Національної поліції Чернігівської області.
Наразі поліція перевіряє інформацію, проводяться усі необхідні заходи, в тому числі – перевірка об’єктів, перелічених у повідомленні.
Нагадаємо, у понеділок, 24 січня до СБУ надійшов електронний лист, автори якого стверджували, що замінували усі навчальні заклади у Чернігові. Правоохороні провели евакуацію, жодних небезпечних предметів не знайшли.
Учора, 25 січня, аналогічне повідомлення сотсувалося лише школи № 34 у Чернігові. Воно також виявилося фальшивим.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:50, 22 квітня
00:00, 6 лютого
19:34, 22 квітня
live comments feed...