
08:00, 4 березня 2022 р.
Голова Чернігівської ОДА Чаус розповів про те, як російські окупанти намагаються пройти на Київ
Голова Чернігівської обласної військової державної адміністрації В’ячеслав Чаус на своїй сторінці в Телеграм повідомив про стан справ у межах області станом на 6:00 п’ятниці, 4 березня.
За його словами, на Сіверському напрямку угрупування військ Центрального воєнного округу окупантів з РФ силами до 14 батальйонних груп, а також 14-го армійського округу Північного флоту проводить наступальну операцію.
Мова про смугу Остер, Зазим’я, Березань, Вишеньки. Тут нацистські війська РФ зосереджують зусилля на напрямках до Києва.
Одночасно ворог проводить перегрупування з метою продовжити наступ у напрямку Броварів.
«На всіх напрямках противник має втрати, демотивовані окупанти здаються в полон та кидають техніку. Ці трофеї допомагають бити російських загарбників. Боротьба триває! Перемога буде за нами! Слава Україні!», - резюмував В’ячеслав Чаус.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:27, 26 березня
09:08, 24 березня
11:29, 28 березня
2
11:36, 1 квітня
10:03, 31 березня
112
live comments feed...