
00:41, 16 березня 2022 р.
Окупанти розстріляли трьох хлопців у Чернігівській області
У Чернігівській області в понеділок, 14 березня, у селі Мохнатин російські військові розстріляли трьох юнаків. Прокуратура розпочала розслідування.
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним убивством (ч.2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 14 березня 2022 року у селі Мохнатин військові країни-агресора розстріляли трьох юнаків. Двом загиблим було по 17 років, ще одному юнакові – 19.
За інформацією «Суспільного», молодші – брати-близнюки. Свідок події розповів, що місцевих хлопців, які просто йшли вулицею, розстріляли з БМП, який рухався у колоні військової техніки окупантів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
19:34, 22 квітня
00:00, 25 квітня
00:00, 31 березня
19:34, 22 квітня
live comments feed...