• Головна
  • Рятували людей під артилерійськими обстрілами: двох лікарів з Чернігова відзначив Зеленський
11:14, 7 червня 2022 р.

Рятували людей під артилерійськими обстрілами: двох лікарів з Чернігова відзначив Зеленський

Під артилерійськими обстрілами рятували людей, самі жили на станції екстреної швидкої допомоги. Так під час блокади Чернігова працювали лікарі «швидкої» у місті. Роботу двох лікарів відзначив Президент України Володимир Зеленський. Катерину Клепалову і Гюльшен Младенову нагородили почесним званням «Заслужений лікар України». З однією з них поспілкувалися журналісти «Суспільне Чернігів».

Катерина Клепалова

Катерина Клепалова

До 24 лютого робота Катерини Клепалової не була пов‘язана із виїздами на виклик. Вона тренер. Бойові дії і величезне навантаження на лікарів примусили змінити режим роботи.

На станції екстреної швидкої допомоги доводилося ночувати і заступати на чергування декілька діб поспіль.

Роботу лікарки Катерини Клепалової відзначив Президент України Володимир Зеленський. Їй присвоїли звання «Заслужений лікар України».

Рятували людей під артилерійськими обстрілами: двох лікарів з Чернігова відзначив Зеленський, фото-2

«Мені було так само страшно, як і будь-кому. Просто хотілося робити свою роботу якісно. Наші військові дуже гідно обороняли наше місто і зараз продовжують обороняти всю нашу Україну. І не тільки військові, а й екстрені служби. Хтось має надавати медичну допомогу пораненим, хтось має їх лікувати», – каже Катерина.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гюльшен Младенова #Катерина Клепалова #Заслужений лікар України #звання #Володимир Зеленський #війна
Оголошення
live comments feed...